JSDA JD700 – oryginalna frezarka 35W

// Published 19 czerwca 2018 by admin

oryginalna frezarka jsda jd700

oryginalna frezarka jsda jd700

JSDA JD700 – oryginalna frezarka co ma do zaoferowania? już powoli

 

wyjaśniam. W dzisiejszych czasach kobiety zdecydowanie bardziej zwracają uwagę na swoją urodę, na dbanie i podkreślanie jej. Dłonie są jednym z elementów, który rzuca się w oczy od razu i warto aby wykonany na nich manicure był dokładny, estetyczny i modny. Samo wykonanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz pomalowanie paznokci nie wystarczy. Warto zadbać o takie szczegóły jak odsunięcie czy wycięcie skórek. czym to zrobić aby było naprawdę precyzyjnie? Z pewnością z pomocą przyjdzie frezarka. Świetnym modelem, który obecnie najlepiej sprawdza się na rynku kosmetycznym jest model JSDA JD700, tą frezarkę można kupić w sklepie Magnails.pl, dokładnie pod tym linkiem https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd700-27.html . Ta frezarka nie tylko pozwala na opracowanie skórek ale przede wszystkim na szybkim zdjęciu masy żelowej/ hybrydy, czy wykonanie pedicure. Frezarka JSDA JD700 to model występujący w bardzo korzystnej cenie, zatem nie tylko profesjonalistki mogą sobie na niego pozwolić. Z pewnością sprawdzi się również w domowym zaciszu. Oryginalna frezarka JSDA JD700 posiada 35W jeśli chodzi o moc, jest koloru niebiesko-granatowego, posiada wybity numer seryjny na rączce. Te podstawowe cechy pozwalają ją odróżnić od występujących na rynku podróbek. Frezarka JSDA JD700 posiada obroty lewe i prawe, możemy sterować stacją zarówno ręcznie jak i z pomocą pedału.
Dane techniczne:

– moc 35 W

– zasilanie 220-230 V / 50-60 Hz

– ergonomiczna budowa

– obroty prawe i lewe, przy użyciu pedała obroty w jedną stronę

– włącznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie

– płynna regulacja obrotów od 0-30 tys.

– rączka TWIST-LOCK (wymiana freza jednym ruchem)

Rozmiar: 130mm x 130mm x 80mm

Frezarka JSDA JD700 opinie posiada naprawdę bardzo dobre. Użytkownicy chwalą ten model za to, że nie zatrzymuje się podczas pracy, ma odpowiednią moc więc bez problemu możemy nią zdjąć zarówno masę żelową jak i hybrydę. Zestaw podstawowy jest odpowiednio wyposażony więc naprawdę można zdziałać nią cuda. Występuje w dobrej cenie więc jest to jej dodatkowym atutem.

oryginalna frezarka jsda jd700

oryginalna frezarka jsda jd700

jsda jd700

jsda jd700

oryginalna frezarka jd700

oryginalna frezarka jd700

Oryginalna frezarka JSDA JD700 – do kupienia pod tym linkiem https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd700-27.html

Comments

  1. Sunone SUN5 48W lampa UV/LED – Manicure hybrydowy – blog o manicure i pedicure
  2. LAMPA EXCELLENT PRO 48W - Manicure hybrydowy - blog o manicure i pedicure
  3. Oryginalna Frezarka JDSA JD500 - Manicure hybrydowy - blog o manicure i pedicure

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.