LAMPA EXCELLENT PRO 48W

// Published 31 lipca 2018 by admin

Lampa Excellent PRO 48W Plus to produkt profesjonalny dla osób robiących manicure hybrydowy, które poszukują wydajnego, bezawaryjnego i trwałego urządzenia do tworzenia trwałego manicure, należy również przy tym pamiętać że jest dużo lakierów z Chin które mają problem z utwardzaniem w każdej lampie UV/LED, należy korzystać z lakierów typu Gel Polish czy Easy Color w sklepie Magnails.pl. Lampa Excellent Pro 48W jest produktem dedykowanym dla wymagających klientów. Nowoczesne wzornictwo i dobrze wykonana konstrukcja, to tylko dwie z wielu zalet tego urządzenia. Lampa przeznaczona jest do utwardzania wszystkich żeli typu LED, jak również lakierów hybrydowych, żeli LED oraz UV, a także lakierów 3 w 1. Sprzęt wyposażono w zaawansowaną technologię diod LED, co znacznie skraca czas oczekiwania na utwardzenie lakieru czy żelu. Lampa z powodzeniem może być wykorzystywana w salonach kosmetycznych, jak również w zaciszu domowym. Niewielkie rozmiary i waga urządzenia umożliwiają jego wygodny transport.

Lampa Excellent LEDUV PRO 48W Plus

Lampa Excellent LEDUV PRO 48W Plus

Lampa Excellent PRO 48W to utwardzanie lakierów za każdym razem!

LAMPA EXCELLENT PRO 48W – DUŻA WYDAJNOŚĆ I BEZAWARYJNA PRACA
Lampa Excellent PRO 48W została wykonana bardzo estetycznie, ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Mocna obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: kurz, brud oraz wilgoć.

To najnowsza technologia w eleganckiej formie!

DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA LAMPA EXCELLENT PRO 48W :

• 36 diod dual led,
• moc 48W,
• sensor podczerwieni,
• timer- 10,30,60,99 sec.,
• tryb zapamiętywania czasów,
• tryby pracy: Standardowy, Double Power, Low Heat Mode,
• wbudowany wyświetlacz,
• wymiary 210mm x 207mm x 103mm.

Sprzęt jest łatwy do utrzymania w czystości. Lampa Excellent PRO 48W posiada doskonałe komponenty, które wyróżniają ją na tle innych, tego typu produktów. Urządzenie zostało poddane rygorystycznym testom, co gwarantuje 100% bezpieczeństwo jego użytkowania. Emituje nieszkodliwe dla narządu wzroku, białe światło.
Lampa Excellent PRO 48W to produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Przy profesjonalnym podejściu do manicure, potrzebna jest również oryginalna frezarka JSDA JD700, można ją kupić w sklepie Magnails.pl w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *