Oryginalna Frezarka JSDA JD500

// Published 31 lipca 2018 by admin

Oryginalna frezarka JSDA JD500 – można ją kupić w sklepie Magnails.pl pod linkiem https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd500-32.html

Oryginalna Frezarka JSDA JD500, to jedno z najbardziej popularnych urządzeń, przeznaczonych do stylizacji paznokci, jakie istnieje na europejskim i światowym rynku. Wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz wyjątkowo długą używalnością. Komfort pracy oraz perfekcyjny manicure czy pedicure zapewni tylko oryginalna frezarka JSDA JD500. Można jej używać do polerowania powierzchni, usuwania skórek, kształtowania paznokci czy ściągania resztek hybryd oraz żelu. Prezentowana frezarka, na tle konkurencji, wyróżnia się swoją niezawodnością i bardzo wydajną pracą, którą zawdzięcza świetnej konstrukcji oraz zastosowaniu w niej najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Urządzenie jest bezpieczne dla użytkowników i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.
Postaw na najlepszy sprzęt do stylizacji paznokci!

Oryginalna FREZARKA JSDA JD500 – NIEZAWODNA, CICHA I WYDAJNA
Sprawnie i wydajnie pracuje przez wiele godzin, dlatego też Frezarka JSDA JD500 rewelacyjnie sprawdzi się, jako sprzęt w salonie kosmetycznym. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne zabieranie jej ze sobą do domu klientki, co znacznie ułatwia pracę mobilnym stylistkom paznokci.
DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA FREZARKA JSDA JD500:

• waga – 960g,
• wymiary – 124mm x 150mm x 75mm,
• napięcie – 220V-240V 50-60 Hz,
• moc – 35W,
• instrukcja w języku polskim.

Frezarka może być wykorzystywana także na użytek domowy. JSDA JD500, JSDA JD500 opinie posiada bardzo pozytywne i cieszy się zaufaniem wielu manicurzystek i pedicurzystek, które cenią jej jakość i estetyczne wykonanie urządzeń, jakimi się posługują na co dzień.
Szukasz nowoczesnego sprzętu do manicure I pedicure? Skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty!

Oryginalna frezarka JSDA JD500 – zdjęcia oryginalne.

oryginalna frezarka jsda jd500

oryginalna frezarka jsda jd500

jsda jd500

jsda jd500

jsda jd500 oryginalna frezarka

jsda jd500 oryginalna frezarka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.